Про нас

Ми - торгова марка Mangelo. Спеціалізуємось на пошитті жіночого верхнього одягу преміум лінійки фірми Alvio.

При виготовленні кожної моделі застосовуються високі технології, зносостійкі і легкі тканини, дорога фурнітура. Дизайну і привабливості зовнішнього вигляду зимового одягу також приділяється чимало уваги, адже виробники хочуть, щоб одяг був не тільки теплим і зручним, але і модним. Успіху Mangelo сприяє і той факт, що один із засновників є модельєром-конструктором з великим викладацьким стажем в швейній галузі.


На відео модельєр-конструктор та дизайнер створюють новий жіночий пуховик Mangelo

Вся лінійка продукції відрізняється високим рівнем пошиття: на виробництві відбувається найсуворіший контроль якості, щоб кожна вироблена одиниця товару неодмінно відповідала високим європейським і міжнародним стандартам.

Тут присутній найповніший цикл виробництва жіночого верхнього одягу: від розробки моделей, їх проектування, вибору матеріалів і технології, контролю процесу виготовлення до доставки на склади, в магазини і роздрібної реалізації. 


Цех власного виробництва жіночого одягу Mangelo

Mangelo гарантує надійність і міцність кожної одиниці жіночого верхнього одягу, яка йде в продаж. Модні жіночі пуховики, дублянки, парки, пальто - у нас Ви точно знайдете для себе зимовий одяг.